Krtkova zázračná muzika

Rozmanitými aktivitami napomáhame rozvoju reči, pozornosti, pamäti, zmyslového vnímania, zdokonaľuje sa motorika a koordinácia pohybov. Prítomnosť rodičov napomáha adaptácii dieťaťa v novom kolektíve, sebarealizácii a k zážitkom úspechu.

Angličtina Helen Doron

Umožnite deťom zvládnuť angličtinu ľahko ako rodný jazyk. Sme jediné centrum v Banskej Bystrici, kde už najmenšie deti učíme angličtinu jedinečnou metódou Helen Doron.

Čarovná flauta

Zábavná, moderná výuká flauty pre deti a zároveň spievanie našich vlastných piesní z CD „ Detské pesničky“ do hudobných podkladov.Ak máte záujem dozvedieť sa viac o tomto kurze, zašlite nám svoje otázky vyplnením formulára. Budeme Vás kontaktovať.Na naše vzdelávacie...

Letné tábory s výučbou angličtiny

Zmysluplne strávené letné prázdniny v našich letných táboroch s výučbou angličtiny a pestrým sprievodným programom. Darujte deťom letné zážitky na ktoré sa nezabúda.

Škôlkarik

Škôlkarik je adaptačný program pre deti, ktoré čaká nástup do škôlky. Program prebieha v čase 8.30 - 11.30 hod. Súčasťou vzdelávania sú programy Sonyta Music, Angličtina Helen Doron, Montessori dielničky, výtvarné aktivity, cvičenie ... atď v režime MŠ Našim cieľom...

Tanečný krúžok

Je určený pre deti od 4 do 7 rokov. Pomocou tanečnej prípravy rozvíjame kultivovaný pohybový prejav, zmysel pre orientáciu v priestore,kreativitu, sluchovo-motorickú inteligenciu. Deti si osvoja základy moderneho a ľudového tanca, detskej zumby, latinsko- amerických...

Staráme sa o zdravý psychomotorický vývoj a celostný rozvoj Vašich detí.

Ak sa chcete dozvedieť viac o našich vzdelávacích programoch, napíšte nám svoje otázky cez formulár na tejto stránke, alebo nás jednoducho kontaktujte telefonicky na čísle 0905 282 513.

Možno ste sa už rozhodli pre niektorý z našich programov, neváhajte sa preto prihlásiť prostredníctvom nášho online prihlasovacieho formulára.

Chcem sa dozvedieť viac

Čo si o našich vzdelávacích programoch myslia rodičia

Toto je prvá jazyková škola, do ktorej sa naše dieťa TEŠÍ !!! Vynikajúca lektorka Františka, dokáže deťom pútavo vysvetliť anglické slovíčka.

Veľmi šikovná a talentovaná učiteľka Majka, malému sa naozaj páči, veľmi milé a príjemné prostredie, odporúčame!!!!

Mne sa na programe Krtkova zázračná muzika páčilo, že môžem plnohodnotne stráviť čas so svojím synom. Tešila som sa z každého jeho pokroku.

Moje deti už majú 11 a 8 rokov a dnes vidím, že čas, ktorý sme venovali vzdelaniu v centre Sonyta Music bol dobre investovaný. Obaja hrajú na hudobný nástroj, dcéra na klavír a syn na husle. Obaja majú rytmus, hudobný sluch a určite aj talent. Ďakujeme, že sme ho mohli objaviť.

Občas som pochybovala, či kurzy angličtiny majú u nás efekt, dcéra bola dosť živá a nesústredná, no teraz vidím, že áno, že to všetko vnímala. Keď sme boli na dovolenke, nemala problém prepnúť a komunikovať s rovesníkmi v angličtine, rozumie filmom, textom piesní, rozmýšľa v angličtine, proste dnes vidím, že to malo význam.

Na naše vzdelávacie programy sa môžete prihlásiť online vyplnením prihlášky

Ak stále váhate, objednajte sa na ukážkovú hodinu!

 

E-mail:
sonytamusic@gmail.com

Tel: 0905 282 513